AUDAC в гостях «У Берті» - офіційний дистрибютор | Complex

AUDAC в гостях «У Берті»

Отже, хочемо вам розповісти про один цiкавий ресторан в Единбурзі – Bertie’s. А розмістився він в будівлі старовинної церкви. А ще цей заклад повністю прикрашений мотузками, якорями та веслами на стінах. Начебто нічого незвичайного, так? Але…

Під час їх останнього ребрендингу англійці зробили там шикарну інсталяцію звуку від Audac. Про все і докладніше:

Загалом, вони обладнали весь ресторан 14-ю настінними гучномовцями ATEO6. І так, тепер якість звуку у всьому приміщенні – зашибісь. Серйозно, по іншому й не скажеш.

А ще «У Берті» доукомплектовали 12-ю стельовими гучномовцями класу CELO8 і 5-ю CELO5. А знаєте чому вибрали саме їх? Тому що вони видають супер якісний звук. А завдяки своєму дизайну майже розчиняються в інтер’єрі. Прикольно, правда?

Також в стратегічних зонах закладу вони розмістили 2-i настінних панелі MWX65. I що це? Навіщо? Це панелі управління всією аудіосистемою ресторану. Повірте, це дуже зручно. А тепер найцiкавiше.

Серце всієї інженерної задумки – зонний мікшер MTX48. Він розділяє ресторан на кілька зон та забезпечує круте звучання системи. Круто? Ось, що круто:

Завдяки безкоштовному додатку AUDAC Touch тепер можна повністю управляти всією аудіосистемою зi смартфона. Так-так, це настільки просто, що під силу навіть прибиральниці.