Як налаштувати звук в будь-якому приміщенні? | Complex V
loader image

Як налаштувати звук в будь-якому приміщенні?

Отже, припустимо, що ви вже підібрали відповідний тип колонок для вашого бiзнесу: ресторан, клуб, магазин і далі. Давайте тепер планувати їх розміщення.

Що варто враховувати на цьому етапі? Інтерференцію. Що? Це складання в просторі двох або декількох хвиль в одну. Так ось, в якихось місцях вона виходить сильнішою. А в якихось віднімається і стає слабкою. Підсумок? Десь грає дуже голосно, а десь дуже тихо. Або зовсім щось нерозбірливе. Так-так, від того як ви розмістите колонки залежить якість i розбірливість звучання в різних точках.

Як уникнути нерівномірного звучання? Чим більше розсунуті колонки, тим більше підвищується нерівномірність. Простіше? Це коли в різних частинах приміщення великі перепади по гучності. Те, про що ми вже говорили: десь голосно або навпаки — тихо. Пам’ятайте, еге ж?

Також запам’ятайте, що у колонок різний тип спрямованості та різний принцип роботи. А є універсальна таблетка для всіх? Такої немає. Без розуміння принципів, які впливають на результат розрахунку — ніяк.

А як досягти точності? — запитаєте. Тільки за допомогою акустичної програми, яка моделює звук в реальному часі. Тобто, повністю грунтуючись на 3D моделі вашого приміщення. А ще його внутрішнього оздоблення чи віддзеркалення звуку від поверхонь. Уявіть, прямо в програмі ви переміщаєте колонки і чуєте, як саме змінюється ваш звук. Зручно? І ми про те ж.

А як же роблять інші? — на слух. Приблизно так: «Підійди туди. Послухай тут. Постав колонку тут, а сам стань там. А тепер ще он там» Це сила інженерського чуття.

P.S. Хочете чітко налаштувати вашу систему? Тодi звертайтеся, допоможемо. А ще тільки ми в Україні робимо звукотехнічний розрахунок в програмі і на спеціальному пристрої.

Звертайтесь +38 044 390-02-32

Ми зателефонуємо Вам