Як можна заощадити на інсталяції звуку? | Complex V
loader image

Як можна заощадити на інсталяції звуку?

Отже, допустимо, що ви хочете поставити легкий фоновий звук у ваш заклад: магазин, паб, барбершоп або невеличке кафе. Як зберегти свiй бюджет? Лайфхак:

Нагадаємо, що для невеликих проектів звукоінженери зазвичай використовують звук моно і 100-вольтну лінію. Навіщо? Щоб спростити процес інсталяції. А якість звуку при цьому не страждає? Зовсім трішки. Настільки несуттєво, що серед оточуючого шуму: розмови, плямкання, кашель, брязкіт ложками і виделками – зовсім непомітно. Але про все і по порядку.

Що знадобитися?

Потрібен підсилювач. Його трансформатор посилить сигнал до 100 Вольт. Це необхідно для роботи всієї звукової системи. Також i в колонці є свій трансформатор, який знижує напругу з 100 вольт на оптимальну напругу для гучномовця. Все це звучить трохи складно, так? Тоді давайте залишимо всi цифри підрядникам. Краще поговоримо про їх користь.

Що мені це дасть? Для чого мені це потрібно?

Дивіться, все дуже просто. Чим вищий ампераж, тим товщий перетин дроту. Само собою, що вартість дроту безпосередньо залежить від його товщини. Тут зрозуміло, правильно? Тому для невеликих проектів можно використовувати більш дрібний переріз. Авжеж, він коштує дешевше. Саме так можна відчутно заощадити на проводці. Звучить круто? Отож-бо й воно. Рекомендуємо особисто перевірити цей метод на практиці.

‼ У вас нічний клуб i ви хочете звук з високою роздільною здатністю Hi-Res Audio? — говоримо відразу, ця порада вам не підійде. Повірте, в цьому випадку краще на проводці не економити.

Ми зателефонуємо Вам